| Hugef a întrebat:

Vi se pare ca sunt prea inalt pentru 16 ani? Sunt baiat si masor cam 1.90, iar la picior port 46-47.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Esti foarte bun de baschetbolist sau voleibalist.Profita,alii ar dori dar nu au cum.Bafta MAxima.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Vei avea probleme cu incaltamintea tot timpul.Ti-am mai raspuns si acum cateva zile.Vad ca inca nu te-ai lamurit.

| mona a răspuns:

Esti cam inalt [te a inaltat bine mama natura]

| pwp a răspuns:

Esti un privilegiat... Daca esti si slab poti face o cariera in modelling.

| Adrianetc a răspuns:

Nu mi se pare, esti inalt, dar marimea piciorului e cam mare in proportie cu inaltimea, am un prieten care are inaltimea de 1, 92 si poarte 45-46.

| lpavel a răspuns:

Pai esti c-am inalt dar asta e nu ai ce sa faci...

| reihiuke a răspuns:

Esti troll cumva? Ai pus aceeasi intrebare de 20 de ori, apoi ai zis ca ai 14 ani. Ai facut 14 ani intre timp si nu stiam eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti destul de inalt pentru varsta ta, dar asta nu inseamna 'prea' inalt, daca tu te simti bine. Nu te mai compara cu ceilalti, pentru ca toti suntem deferiti. Poate tu doar ai crescut mai repede si in 1-2 ani nu vei mai creste.

| Borsko a răspuns:

Ba ce prosti sunteti laughing
Uitati-va la restul intrebarilor. acum are 14 ani acum are 16 ani.

| On3St4r a răspuns:

Nu, oricum nu prea o-să mai crești, unii se dezvoltă mai repede. Este un avantaj la un băiat să fie înalt. happy

| y0nutz3ly a răspuns:

Dea esti c-am inalt..eu la 15 ani jumate am 1.83 si port 41...

| SabinCrb a răspuns:

Esti baiat! Baietii mereu trebuie sa fie inalti. Am un coleg, 1.94 la 15 ani. Piciorul il ai cam mare...

| ChristopherE a răspuns:

Nu esti inalt. Esti foarte inalt mai ales pe partea de picior.