| cherrybby a întrebat:

Chiar sunt asa mulți barbati care își dau femeia la produs (cică se ridica împreună)? Din câte am auzit se combina de tineri. Credeți că bărbații ăștia au în plan sa își faca un viitor cu femeile astea cu care s-au ridicat sau le vor părăsi? Pana acum am văzut câteva relații de genul, ei par destul de fericiți, au bani și nu se simt deranjați de modul în care fac banii.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce legaura are asta cum ca nu ar fi fericiti sau ca nu ar avea un viitor? Omul face ce vrea, daca el si ea sunt de acord... lasa-i asa, evident ca se simt bine sa faca bani, ca altfel nu ar face asa.

Si nu, nu am auzit sa fie asa multi barbati care sa faca asta. De fapt, nici nu prea am auzit deloc de asa ceva.

| Sofer a răspuns:

Un viitor bogat.

| Donsavas a răspuns:

Se numeste proxenetism.
De cele mai multe ori nu sunt împreună si nu vor fi deoarece proxenetul se foloseste de prostituată.

| Nemessys a răspuns:

Aia nu sunt deloc impreuna. Doar o minte ca o iubeste numai ca sa faca acel lucru ca lui sa-i aduca bani. Se foloseste de ea.