| Zaara a întrebat:

CiaO! azi am vazut pe lenjeria intima cateva pete mici rosii. poate fi ciclu?
mentionez ca am o crapatura mica care e cam rosie, dar ma dau cu crema.
Mama zice ca nu e ciclu.nu stiu ce sa cred. happy

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai nu ai mentionat unde ai crapaura, ma rog eu am inteles ca o ai in partea intima, deci nu este ciclu, nici gand! Poate a sangerat doar, si a aptat lenjeria, atata tot. Cand iti vine menstruatia te doar ovarele in stanga si in dreapta, sau spatele, ori sani. Ai o stare nervosa, etc. Pe altele nu le doare nimic, insa pe majoritatea da. Asa ca stai linistitawinking. fundita?

1 răspuns:
| brunetzik07102011 a răspuns:

nu stiu cati ani ai.sau daca ti-ai inceput viata sexuala. daca da,aia inseamna ca te-a insemnat, adica esti insarcinata. daca nu, nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi.o seara placuta.