| LeaveMePlz a întrebat:

Buna TPU.Am o mica problema, ieri de dimineata cand m`am trezit am vazut ca eram putin rosie in obraji, nu am luat in seama apoi la scoala ma inroseam din ce in ce mai mult pe fata si ma ardeau obraji, azi de dimineata m`am trezit ca mi-au aparut pete mici rosii si pe maini si pe tot corpul. Nu ma mananca dar ma sperie ca nu stiu ce e... ce poate fi? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Varicela,rujeola sau rubeola una din 3 posibil rujeola pentru ca variceala e cu bubite mai mari si cu apa

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai poate fi cv de genu: varicela, pojar, varsat-de-vant. Cel mai bine este sa te duci la un doctor. El iti va spune cu exactitace ce ai

| ViVi99 a răspuns (pentru ViVi99):

Exactitate*

| Metempsihoza a răspuns:

Ai avut varicela? daca nu, cred ca ai acum. sau ai papat ceva nasol...