| anonim_4396 a întrebat:

Ciao

este bine sa facem scoala in italia sau in romania?

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Sunt de acord cu last.Am cunostinte in Italia si sunt f nemultumite de sistemul educational de acolo.noi chiar suntem avansati pe langa ei.

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

In Romania sistemul educational e cam "varza" asa ca ramane Italia... e mai greu ca e o tara straina si pana te acomodezi, inveti limba si altele dar cred ca e mai bine happy
Asta e parerea nu ma criticati happy

| last_9432 a răspuns:

Eu zic Romania deoarece in Italia nu se face scoala ca la noi adica ei fac bastonase pana in clasa a 2 a de aici iti poti da seama cat de avansati sunt...happywinking