| anonim_4396 a întrebat:

Ciao TPU, sunt baiat in clasa 9 la liceu, ce inseamna daca o fata incearca sa-mi faca poze prin scoala fara sa stiu (am observat ca mi-a facut de 2 ori), funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori te place, ori vrea sa rada de tine. Glumeam, sigur o face pentru ca te place. Când o vezi ca încearcă sa-ti mai facă o poza, uita-te la ea si vezi ce reactie are. Daca se opreste si întoarce privirea, înseamnă ca te place. Ai admiratoare, bravo!

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ori îi place să surprindă expresiile oamenilor, ori îi place să te surprindă pe tine în diverse activități.
Probabil îi placi.

| alex13king a răspuns:

Ma eu cred 90 % ca te place, mai rar se intampla asta, dar eu te sfatuiesc... daca si tu o placi, mai bine du-te si intreab-o fata in fata, NOROC!winking