| andreea2011 a întrebat:

La scoala am un baiat in clasa care ma bate, dar nu i-am facut nimic, nu stiu ce sa fac.Va rog raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bate? Daca nu-l poti pune singura la punct vorbeste cu parintii, dirigintele si il rezolva ei. Nu-i permite sa faca asta.

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Pai inseamna ca te place...smugsmugsmugbig grin Acum serios...incearca sa-l faci sa inteleaga ca nu esti sacul lui de box(mi se pare jalnic, baiat fiind, sa dai intr-o fata)daca nu intelege inseamna ca nesimtirea lui nu are limite, trebuie sa pui pe cineva sa-l aranjezelaughing) Ma ofer voluntarhappy

| ELAndrei a răspuns:

Pai sa ti spun incearca sa i zici dirigintei sau daca nu merge asa cheama pe cineva sa se i a de el pentru ca el s e i a fara motib de tine asa ca cel pe care l chemi sa l puna la punct iar daca sufera poate sa si l batawinkingmersi mi am spus opinia(sau parintiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ZI in fata du-te dracu` pisamas pe tine de bou.Yti-am facut ceva de dai? Poate vrei bataia si nu stii de unde sa o iei.Las' ca vezi de acum ca eu nu`s proasta ta."ZI asa.laughingSI cheama niste prieteni verisori sa il panice putinwinking