| anonim_4396 a întrebat:

Cica o fata m-ar place. Eu nu o plac pe ea, dar oare merita sa o intreb daca chiar ma place? Si daca da, sa o fac in viata reala sau pe internet? Sa-i marturisesc dupa ca eu nu am sentimente pentru ea?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu se face, mai ales ca nu o placi, nici sa nu indraznesti sa o intrebi, ca o termini emotional.
Vezi-ti de treaba ta daca nu-ti place si uita de ea!

| sierra1 a răspuns:

Las-o craiule, se prinde ea singură că nu are ecou la tine

| Nirvanaaa a răspuns:

Daca tu nu o placi, de ce sa o faci sa marturiseasca ca apoi sa ii zici ca nu simti la fel? Parerea mea este sa o lasi ca ea sa vina singura sa iti spuna si mai apoi ii poti spune diplomat si politicos ca tu nu o placi.Va suferi si ea mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Face misto de tine laughing

| andreeabobo a răspuns:

Nu are nici un rost. Daca e insistenta si iti propune sa iesiti pur si simplu spune-i ca nu ai aceleasi sentimente, dar nu o incurca nu are rost sa te duci la ea sa ii spui ca nu ai sentimente.