| RoX_6698 a întrebat:

Cine a auzit ca mine? Am auzit ca se va semna ceva ca sa apara pe factura daca cineva a accesat site-uri pentru adulti la pc. De cand se va pune in vigoare? Nu este o idee buna pentru adolescenti, sa ii bage in sperieti? happy

Răspuns Câştigător
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Persoanele care se pricep pot intra pe siteuri folosind proxy. folosind tipul asta de conectare la siteuri, fara a te chinui nici macar o secunda, nimeni nu va afla unde s`a conactat

1 răspuns:
| BoboooBubuuu a răspuns:

NUUU ai innebunit. Adica nu ma bag dar nu-i frumos ca oricum eu nu ma uit si in plus am altceva ma bun de facut. Nu stiu daca e adevarat sau nu. Vom vedea peste catva timp. Papa