| PetLover a întrebat:

Cine a citit lorelei de ionel teodoreanu si ce v-a placut in poveste?

Răspuns Câştigător
| ZZG a răspuns:

Pai mi-a ramas un citat in minte. "Pe harfa răsturnată a ierburilor tale, vară, trupul şi sufletul meu sunt începutul unui mare cîntec şi tremurul mîinii care-l caută."

1 răspuns:
| Redflowers a răspuns:

Da.e frumoasa cartea.este un roman de dragoste.isi transimte sentimentele si descrie mult.pacat ca nu e prea multa actiune ceea ce face cartea putin plictisitoare.si am si eu o intrebare.cine e practic Nathan? ca nu am inteles prea binebig grin