| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit romanul ACASA de Luminita Aldea? V-a placut? Eu am citit doar primul capitol "Izgonirea" si am inceput al doilea "Casa de copii" si imi place mult, dar e si socant. Nu am mai citit asa ceva. De-abia astept sa vad ce se va intampla pana la urma cu fetita Mariana. Poate sa-mi spuna cineva care a citit daca isi va gasi parintii, familia? Daca e fericita pana la urma?

2 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Andrei Spoiala, te visez noapte, si pe Luminita Aldea la fel at wits' end. Cred ca asta pan` la urma e un spam laughing mai lasa-neeeee cu Luminita ta cu tot! Mai uita-te si pe raftul al doilea al bibliotecii, poate gasesti si altceva! nu numai Alea, Aldea, Aldea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vei primi raspuns la intrebarile pe care le pui vei pierde tot farmecul carti. citeste in continuuare daca esti curioas/a si ai sati raspunzi singur/a la intrebaribig grin