| naviDIabLO a întrebat:

Cine a dat simularea la informatica(competenta digitala)? sa-mi zica si mie cum a decurs si ce fel de intrebari s-au pus

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nima' n-a dat, încă. Astea din martie încolo.
Găsești pe site-ul EDU.ro câteva exemple de subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectele de la simulare http://www.ecdl.org.ro/info_candidati.php?id=112. liceul meu a dat simularea pe 9. 11. 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simularea oficiala a fost azi la ora 13...am avut o parte te cu 5 intrebari pe internet(30 de minute) si urmatoarea ora fara internet cu ink 2 subiecte(unu grila si unu din toate programele din pachetul office)