| Nibichan a întrebat:

Cine a murit de frica la un film de groaza si care o fost filmul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Orphan singuru film care m-a speriat, restul apa de ploaie, care imi da un film sa ma sperii il astept.
P.S inainte de a imi trimite filmu, l-am visat pe satana de 2 ori, biserici sataniste, preoti satanisti, ritualuri si toate cele, am avut visuri din asteahappy
Oare ce ar putea sa mai ma sperie? astept un film bun.
Uita-te la orphan dupa la scria saw, eu la saw papam pufuleti:X mhm, so astept filme:X

5 răspunsuri:
| Pandacorn696 a răspuns:

Shooter este de groaza, merita vazut ^_^

| Hopefree a răspuns:

Grundge e cel mai de groaza film...inca nu mi-l pot scoate din minte

| greyhound a răspuns:

1408; dar abia dupa film m-am speriat de era sa lesin, de o baba care nu stiu ce facea pe intuneric

| xDariuss a răspuns (pentru greyhound):

1408 nu m-a speriat deloc pe mine. Un film frumos, dar nu te baga in sperieti!

| LeMoN19 a răspuns:

Pe mine cel mai tare film de groaza care a bagat spaima in mine a fost Mirrors.