| catalina_2560 a întrebat:

Ati vazut filmul,, Vampier Suck,,?laughing
Ce parere aveti despre el?

12 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Eu cred ca Twilight a fost facut doar pentru a putea face parodia asta geniala dupa ellaughing

| mgtow a răspuns:

Plictisitor.

| kittykat a răspuns:

Deci am ras cu lacrimi rolling on the floorrolling on the floor eh as putea spune ca au cam depasit limita dar totusi laughinglaughinglaughing fain

| chelie91ptm a răspuns:

E frumos. Finalu e tragic

| wolfy911 a răspuns:

Mie, unul care nu mi-a placut TWILIGHT a fost bestial.big grinbig grin:d

| Grey96 a răspuns:

Genial. Cea mai tare parodie! Oricum trebuie sa vezi intai Twilight si apoi Vampire Suck ca sa iti dai seama cand trebuie sa razi

| AnaMariaG a răspuns:

E ok filmu, nu e cine stie ce da e ok daca ai simtu' umorului dezvoltat

| DiamondEyes a răspuns:

@Adinkra.

| dyenutza_7373 a răspuns:

Este super tare...mi-a placut mult tie?

| Adinkra a răspuns:

E o parodie dupa seria twilight. ca orice parodie mi se pare tampita

| roxley a răspuns:

Trailerul e mai bun ca filmul laughing.au pus cele mai buune faze in el ca restul e destul de prostesc are niste glume seci, daca ai vreo 10-14 ani o sa-ti placa daca nu ai sa te plictisesti

| rose2 a răspuns:

Nu.nu l-am vazut.