| biadia24 a întrebat:

Cine are ceva idei de chestii pe care sa le faci in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Uite, eu acum sunt in timpul liber si chiar nu ma plictisesc. Stau pe whatsapp cu prietenul meu, stau pe TPU, stau pe facebook( nu fac nimic decat sa ma uit prin newsfeed), stau pe youtube si ascult muzica, pe ask, citesc o carte electronica interesanta, ies pe afara si stau pur si simplu la soare, ies cu bicicleta, ma intalnesc cu prietenii, sun pe cineva cu care imi face placere sa vorbesc. si asa nu te plictisesti.

3 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Film, carti prieteni

| anonimaaa01 a răspuns:

Iesi in oras, plimba-te cu bicicleta/rolele/trotineta sau ce ai tu, asculta muzica, deseneaza, danseaza, poti alerga la padure, te poti juca ceva pe calculator, poti citi niste carti, poti canta la un instrument (daca ai), iesi cu prietenii sau cu iubitul la o plimbare, mergi la shopping, poti merge sa iti vizitezi o ruda de care iti e dor si va vedeti destul de rar din cauza programului incarcat. Sper ca te-am ajutat! :*

| CoRrUpT3D a răspuns:

1 Iesi in oras
2 Fotball (si alte sporturi etc)
3 Putin gaming
4 CE ITI PLACE TIE!