| MusicMakesmeSmile a întrebat:

In timpul liber desenez...tot felul de chestii dar nu prea mai am idei. vreau idei ciudata dar in acelastimp destul de usoare :happy. multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Cerul
marea

usor.

| danielcretu1980 a răspuns:

Incearca o abordare suprarealista (Stii Salvador Dali?). nimic nu e mai ciudat.
Poti face din cele mai banale lucruri: masa, scaun, mar etc ciudatenii. Si destul de usor de realizat.
Incearca sa imbini modele zoomorfe cu plante, peste care torni elemente prozaice. S-ar putea sa iasa "de expozitie"
succes.

| Raraa a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/traditional/drawings/. Mașini in 3D, un demon in alb-negru.
Daca esti talentat deseneazati prieteni in stil caricatura. Sper ca ți-am fost de folos. Funda?

| intrebaresiraspuns a răspuns:

Citeste o carte SF si o sa ai o gramada de idei

| NoapteDeVisare a răspuns:

Deseneaza-ti visele asta daca visezi happy