| yonutzZza14kidd a întrebat:

In ultima vreme ma plicti` la pc... dati`mi si mie ceva idei ce pot sa fac prin timpul liber... happy
Si nu chestii prostesti laughing... dau funda! :p

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Iesi si tu afara, joaca-te-n zapada...ce crezi poti face iarna? Mori de plictiseala in casa la calculator si TV.

| EAlice a răspuns:

Gasesteti un hobby. Poti s-a iti gasesti ceva interesant si amuzant de facut. Ceva sa te pasioneze. Poate un serial, melodii, poze. Poti sa te apuci de editat poze, sau de remixat, sau sa raspunzi la intrebarile TPU big grin

| hurricaneX a răspuns:

O idee, doua, trei...
Pai, cauta-ti un serial la TV pe care sa-l urmaresti zilnic. Dezvolta-ti hobby-urile, desenat, citit, fotografiat, compus poezii. Iesi afara cu prietenii, uita-te la filme / desene / reclame, ce-ti place tie.