| coxx a întrebat:

Cine are de vanzare bichon frise? sunt din oradea! ( specificati si pretul, si cateva date de contact ale dvs )
dau funda
data laughing)

- da daca is 400 de euro ...las-o balta
- scuze de categoriehee hee
- numai caini din bihor si bichon frise sau bolognez / maltez sa fie
* funda

2 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Buna si eu sunt din Oradea...Bishon am vazut pe la adapost si e si gratislaughing Dar totusi vezi duminica in ''targ'' ma rog...in piata aceia de langa Real daca stiihappy

| skumpikatau001 a răspuns:

Pe al meu am dat 1.000 de euro si na ca nu ma mai plang ca tine