| Coconut a întrebat:

Cine are Lg optimus One? Se merita? As vrea sa imi iau unul, am gasit o oferta foarte buna si are is matusa mea care e foarte multumita de el si imi place si mie sa umblu pe al ei. Mi-l iau cu Abonament de net. Vreau sa stiu cum se face in timp, daca e la fel de performant, si daca se merita. Multumesc!:*

1 răspuns:
| fly4love a răspuns:

Lg optimus 2x sau x2 nu stiu sigur cum ii zice! astept si eu sa imi vina la un magazin sa mi-l iau