| kittykatt a întrebat:

Cine are nevoie sa ii se faca lucrari pentru facultate/liceu/scoala etc contra cost spuneti si negociem. Ultimele lucrari au luat nota maxima!

4 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Stii sa-mi programezi si mie un PIC? ca mi-e lene

| KarmaPolice a răspuns:

"Cine are nevoie sa ii se faca lucrari pentru facultate" data viitoare cand mai afirmi asa o aberatie macar specifica si tu daca stii sa faci ceva nu sa dai niste voturi aiurea cand eu te intreb daca stii sa-mi programezi si mie un PIC (http://en.wikipedia.org/wiki/PIC_microcontroller cu ocazia acestei intrebari afli si tu ce este ala PIC;) ). Data viitoare limiteaza-te in a cere ceea ce stii sa faci.

| kittykatt explică:

Nu programez PIC-uri. La ce m-am referit au fost acele referate sau proiecte carora le sunt alocate un numar de puncte care iti maresc nota din seminar (asta la facultate) sau lucrarile de licenta. Atat si nimic mai mult. Credeam ca anuntul meu a fost destul de clar.

| paola90 a răspuns:

Salut. As vrea sa ma ajuti cu o lucrare pentru facultate.Cum putem lua legatura sa negociem?