| lilith666 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige la x factor/vocea ramaniei?

7 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Vizi

| m97 a răspuns:

La Vocea Romaniei as fi vrut sa castige Fely, dar din pacate nu a ajuns in finala.

| Indestructible a răspuns:

Nu m-am uitat la Vocea României. Iar la X Factor m-am uitat doar pentru că în juriu era şi Cheloo. Singurii care mi-au plăcut au fost Tudor Turcu şi Dragoş Udilă. Deci nu m-a deranjat că Turcu a ieşit câştigător.

| DedeeAndreea a răspuns:

Cel mai bun!

| BiancaBaby a răspuns:

Tudor Turcu-x factor
Fely-Vocea Romaniei

| Dudyy a răspuns:

X Factor - Tudor Turcuu

| мαяιηα a răspuns:

Pai la x factor ma bucur ca a castigat Tudor Turcu, dar la vocea Romaniei am vrut sa castige Cristi sau Vizi :X