| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Cine crede in puteri supranaturale? Daca da, cine a vazut o persoana cu aceste puteri?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Persoane cu astfel de puteri, doar în documentare. Dar, există, poate oricine avea astfel de puteri, dar de obicei nu îți dai seama de asta, decât în situații dificile sau dacă de copil, dai anumite semne că ești diferit.

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru romeo78):

Poate exista dar inca nu am intalnit. Presupun ca tu ai impresia ca ai aceste puteri sau incerci. Sa ma anunti daca reusestihappy

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Mă îndoiesc.
2. Am văzut o mulțime in Chronicle, Im number four, The Convenant...

| mayaxhh a răspuns:

Nu cred in asa ceva, am vazut multe cazuri dar bineinteles ca sunt fake happy