| boby5665 a întrebat:

Cine credeti ca este in spatele masti lui damian din iubiri secrete? dau funda la raspunsul corect

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Stiu eu, stiu eu laughing
In spatele mastii lui Damian se afla Damian!

| cataleya a răspuns:

Sincer asa fiu nu stiu un raspuns concret, dar dupa parerea mea cred ca : In spatele masti se afla o fata de om care a facut operatie estetica deoarece Damian a fost cel ce a violato pe Valeria folosind infatisarea lui victor ( Doar am dat cu presupusul) ma bucur daca ti-am fost de ajutor happy

| boby5665 explică (pentru cataleya):

Dar as vrea un nume.ca dupa cum s-a terminat madalin il cunoate pe damian