| Rowanna09 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la romanii au >>talent::? (Daca a-ti fi sa alegeti voi castigatorul pe cine a-ti >alege?happy

6 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eu l-as alege pe Adrian Tutu. Are o voce deosebit de frumoasa, are talent si cel mai impresionant lucru e ca isi face singur versurile si chiar se pricepe. Sunt sigura ca parintii lui sunt foarte mandrii de el. happy

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai. daca te gandesti toti sunt castigatori intr-un fel pentru ca i-a vazut o tara intreaga si toti au talente extraordinare!

Mie una imi plk baiatul cu Bitboxul sau rebeca, micuta fata cu voce de aur!

Tu ce zici?!
love struck

| yasemin a răspuns:

Mie mi-a placut mult valentin paun insa a iesit si acum imi place foarte mult tipul care este barman :X

| Rowanna09 explică:

Mie imi place baiatu cu beatbox si adrian tutubatting eyelashes

| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

Narcis iustin ianau

| floriasdfg a răspuns:

Pe Adrian Tutu {pentru ca are talent, desi i-au murit parintii si nici nu pot sa imi imaginez ce este in inima unui copil atat de talentata, desi fara sprijinul parintilor sad}
deci, daca el o sa castige, imi vei da funda? happy