| Dove a întrebat:

Credeti ca Geoana ar fi fost un presedinte mai bun decat Basescu? Care om din politica credeti ca e potrivit pentru functia de presedinte si ca poate salva ceva din Romania?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu daca era nevoie sa fie mai bun decat Basescu, dar ar fi fost suficient sa fie doar presedinte. Basescu nu este un presedinte slab, problema lui este ca nu se limiteaza la a fi presedinte si se crede un bun prim-ministru.

| liviu00 a răspuns:

E irelevanta orice intrebare despre politica, romanii tot prosti sunt. Incepand cu acei 85% care l-au votat pe iliescu prin 90...

| luana1 a răspuns:

Cu ce ar fi mai bun Geoana decat Basescu? Nu stiu daca exista la aceasta ora un politician in adevaratul sens al cuvantului.Afaceristi in politica insa sunt aproape toti.Ma gandesc la Mircea Deaconu(actorul) ca la o persoana cinstita dar nu e cale de acces la conducere pentru acest gen de oameni, decat daca ne hotaram sa votam in interesul nostru.

| foxi a răspuns:

Geoana...alt hot! nu se mai face nimic in romanica! nu mai este de furat nimica!

| Reinkaos a răspuns:

Nici unul nu ar fi fost mai bun, la ce situatie este in tara asta nimeni nu ne mai poate scoate cu capul sus.

| MarcAnthony a răspuns:

Nu, nu ar fi fost. Basescu si acum, este cel mai bun om pe postul asta.

| diamantultau a răspuns:

Geoana sigur