| anonim_4396 a întrebat:

Cine cunoaste franceza bine si poate sa ma ajute in schimbul fundei va rog sa lasati un comentariu... va voi fi foarte recunoscatoare...

5 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Spune! Te pot ajuta eu!

| Anduuu a răspuns:

Maiculitzaaa...credeam ca vrei sa ma intrebi si tu acolo.niste cuvinte!laughing tu vrei sa-ti fac o compunere de 2 pagini! Lollaughing niciun user TPU intreg la cap si cu toate tiglele pe casa nu cred ca ar face astalaughing Scuze...In acest caz vocabularul meu bogat de cuvinte in limba franceza nu te poate ajuta! Insa Google o poate face mai mult sau mai putin corect:-s! Bafta cu compunerea!

| BiaSiAtat a răspuns:

Eu stiiu franceza. pentru. ce clasa? E pentru scola.Te pot ajutawinking

| lovely1993 a răspuns:

Compunere " Decrivez les loisirs des jeunes moldaves" va rog, daca puteti, ajutati-ma... Compunerea in spatiu de 2 pagini

| Shatzie a răspuns:

Ah...tu vrei sa-ti faca cineva TOATA tema? Da-o naibii de treaba! Si, eu de unde naiba sa stiu cum isi petrec moldovenii timpul liber?