| andreetgv a întrebat:

Cine e de acord ca lucrurile cele mai importante se intampla din pacate cand te astepti cel mai putin, desi tu le astepti de mult si suferi pana acestea se intampla si uneori iti moare si ultima speranta si ai impresia ca nu poti face nimic.

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Eu! Dar stii ca tot ce trebuie sa faci ca dorintele tale sa se indeplineasca e sa nu iti pierzi speranta si sa te rogi lui Dumnezeu?! ORICE dorinta ai avea se va indeplini, crede-ma. Mie mi s-au indeplinit toate dorintele, orincat de imposibile pareau happy.
Mult succes!winking