| vl96cos a întrebat:

Cine e la karting si cum e? ...cat te costa? ce faci la inceput. si toate amanuntele.

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Buna! Eu practic karting...am inceput de la 6 ani si pe atunci am inceput cu "initiere".Ne-a spus despre componente,in mare parte,ne-a explicat cum sta cu steagurile, echipament, etc. apoi am mers pe pista.big grinPai eu am inceput in SUA insa nu mai tin minte cat am platit.Acum platesc 500euro eu si 200 euro imi plateste sponsorul, am karturile mele.Cand avem deplasari ajung costurile si la 5000 eurobig grin

| p3trutz222 a răspuns (pentru TheCritic):

Cum te numesti? Daca faci karting in Italia sa trebuie sa ma cunosti.Petrut Florescu

| TheCritic a răspuns (pentru p3trutz222):

Nu, am facut dar am lasat-o mai moale. Era un hobby doar. Am auzit de tine. Stii prea bine ca...pentru fete nu sunt atat de multe concursuri. Am facut in SUA, Romania si Olanda...

| pusik a răspuns:

Eu fac pregatire pentru karting si ma voi duce anul viitor pentru juniori in franta.Costa 305 euro pregatirea[pe luna, iar pentru a face cat de cat un,, sport,, din asta cam 1000 de euro
P.S eu asa am gasit oferta poate gasesti alta mai buna.Succes!