| Noname1920 a întrebat:

Inna sau alexandra stan?

Răspuns Câştigător
| DeepLooking a răspuns:

Inna!

4 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Daca citeam intrebarea cu putin timp in urma, raspundeam ferm Inna, dar acum stau pe ganduri.incep sa o iubesc mai mult pe Alexandra Stan, deci la mine e ceva gen:Inna-45%; Al-dra Stan-55%.

| Melissssa a răspuns:

Aman2laughing
trebuie sa ne mandrim cu aman2! si inna este recunoscuta in foarte multe tari si are niste mel. SUPER:X si Alexandra Stan la felwinking

| MeyBro a răspuns:

Cine-i Alexandra Stan? A scos o singura melodie, si gata, a ajuns MARE. Nu...
Nici Inna dupa parerea mea nu este cine stie ce, insa i-am ascultat cateva melodii care chiar, spre surprinderea mea, mi-au placut.
P.S : Nu prea ascult genu' asta de muzica!

| oniQqQ a răspuns:

Innaaaaa:X:X:X