| CiprianSima a întrebat:

Cine este Demi Lovato? Dar Selena Gomez? Daca stiti spune-ti.

Răspuns Câştigător
| amy3semj1405 a răspuns:

Sunt starurile disney de pe disney channel. Sunt adorate de mii de copii( sunt un fel de hannah montana). In plus mai si canta. Uite aici... e cam imposibil sa nu le stii http://www.youtube.com/watch?v=rbzZGC6ETPk -demi si aici selena - http://www.youtube.com/watch?v=QmrdUA9Ztq0

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Da si tu un search pe google si afliwinking

| Anutza2610 a răspuns:

Sunt staruri disney

| Lolo_3214 a răspuns:

Nimeni

| andyy_5855 a răspuns:

Hmm...

| alexa21_7276 a răspuns:

Selena gomez, dar si demi pentru ca amandoua sunt talentate si frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele sunt vedete disney pentru copii. Ele sunt si idolele unor adolescente. Sunt cantarete si actrite, pot fi gasite si intr-unele filme de adulti. dar rar.

| CiprianSima explică:

Eu doar v-am incercat sa vad daca stiti si am un castigator.Acela este Amy.Si Amy am auzit de ele. Dar oricum multumesc de raspunsuri