| Maria_3164 a întrebat:

Cine imi afla parola de la adresa de mess catu.maria@yahoo.com primeste funda+vot

2 răspunsuri:
| тєqυιℓα a răspuns:

Tampenielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Maria!
In primul rand, trebuie sa stii ca nu exista niciun program/hack pentru spart parole pe Yahoo! Messenger, deoarece Yahoo! nu isi permite sa ii fie patrunsa baza de date.
In al doilea rand, singurul mod de a iti recupera parola este urmatorul:
1. Intri pe Yahoo! Mail https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym si dai Click la "I can't acces my account".
2. Iti va aparea:
What's the problem you are experiencing?

I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised

Click pe "I forgot my password" si "Next".

3. La "My Yahoo! ID is" scrii ID-ul tau (catu.maria) iar la "Type the code shown" scrii codul din imagine.
4. Acum urmeaza cele 2 raspunsuri de siguranta care le-ai setat cand ti-ai creat contul. Daca raspunzi corect la ele, tot ce mai ai de facut este sa scrii parola. Daca nu mai stii raspunsurile,... ei bine, trebuie sa iti faci alt cont.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna! happy