| andreuta88 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de idei pentru un blog, va rog!

Răspuns Câştigător
| gatablog a răspuns:

Cel mai eficient si interesant ar fi sa fii originala. Sa nu scrii tot ce scriu altii si sa nu afisezi tot ce afiseaza restul blogerilor.

Gandeste-te putin la ce iti place ti cel mai mult, ce iti starneste pofta de viata, ce te face sa te simti cel mai bine atunci cand scrii despre el. daca raspunzi sincer la aceasta intrebare, ai gasit raspunsul singura.

Fiecare om este original in felul lui doar trebuie sa-si lase imaginatia sa lucreze, restul vine de la sine.

Daca ai nevoie de consiliere online in domeniu, iti stau la dispozitie pe www.GataBlog.info si pe messenger la ID - eoportunitati.

SUCCES

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Uite ideile mele:

- intamplari amuzante
- povesti de groaza (adevarate)
- un week-end de neuitat
- serialul X
- baiatul perfect
- carti recomandate de mine
- idolul momentului
- cele mai noi melodii
- ce simbolizeaza X

Sper ca te-am ajutat! Bafta cu blogul.

| Miina a răspuns:

Buna.
poti scrie despre:
-muzica.
-cantareti
-actori
-filme
-poti pune teste.
-chestionare
-tipsuri
-depinde de ce zi este.[Paste Craciun]-urari.
etc.
Sper ca te-am ajutat;;)
http://miina-s.blogspot.com/

| Lavy a răspuns:

Poti sa pui pe blog multa muzica pentru ca adolescentilor le place mullt muzica (dar noua ) poti sa pui pe blog ca poti sa ii ajuti la teme asta cred ca o sa mearga! Si... mai poti pune poze gen paparazzi despre vedete socante!