| MenταLµ a întrebat:

Cine imi da niste nume de cs?
Exemplu : F0r3st, H0gch, HapPy[; x] b0y, etc.

Răspuns Câştigător
| UzZySoLLoxD a răspuns:

Inceara si tu *ElecTr0*,Trag HD si mori 3D, MasTer on CS, Joc fara Mon! T0r, Dau FiNNN prea d! v! nNn, DarK F0r3sT, FaNnN[T]@ LemMoN, SpRiTe, DefAulT, *AsSaSs! n* k3n[N]z0r,KenT, k! d0; x, M[k]x, MonSter kiLL, Buzz, Bull, Red#BuLL, Fr3sH, CraZ[z]Zy b(o)y, CoL(00)sSaL, Blacky, OtEl, Tragi Si Te Lovesti, Skull Boy, Rapp3r, BLasTer, MorTul Viu, AnAcKiNNN, BulaNNN^^.zor, X-Factor, VenoWW, G-F0rC3, MouSe, m0taNN, P1so1U, Fara Gloante, sTaR#|*Demonn., TwiSt*, Killeroiu, Vad Voci, Aud Imagini, xtreme CS, Leoo, Andrmedu, FocuS[X], MeTaL, etc

67 răspunsuri:
| claudiu4 a răspuns:

LuaTi De Aici nume:
- FraTe___
- bUldOg__
- FanTa
- B@Bu
- ФRcK˘°
- DrX*(NUMELE TAU)
- DgL~cRizzaTu,(numele tau) =DD
- diAbLo
- chill! ___1g
- L.P.S
- DrL-VeRoNicK^cL, sL, cM
- L-am Luat pe_______
- bUbUrUzA
- LapTe PraF.
- b3b3
- L¤L¤ B¤Nd.
- vLeP.
- __barbaru__
- CoC¤ CoL¤*?
_ Te LoVesC!**?
-b¤NdiTu!*!

FuNdItzZzA?

| alberto2931 a răspuns:

B@By,ţâmburuş,Jocbine.Ro,7Ar,M! L1ţ!@,Trag Si Mori, M3Nto0l,Trag un glont si cazi pe jos, ArMaGhEdOnU', El3cTr! C-M@n.

| Dragan_Paul_1989 a răspuns:

, *PlaY4FuN*, -zdz-,. ale3x., 00alexandru, 1Nd, 4atack, _-=TaG=-_AnDrEi^cL^, A.R.Y.N.O.R, ABSTRAKTW, Aditsa, Ady0, adylo, adytzacs95, Albey, Ale3x, alecs15, aleexandruu, alert911, Alexa [Bot], alexnadrudan95, AlyN, AnDrBy, andreyfake, aNNdreU^, anSeConD, Antycus, as1as5, asb, ASlan, Attil4S, aurelian, A|3x, b.r.b, B43, Baidu [Spider], Barnea1295, barosanu, batman32, baubauxd, bebe04gr, Berto, Bing [Bot], bllu3, Blo0dy, BLoNduTzu, blue20, BogdaN, bogdyutzu, bosstheboss, Boxiore, bRagoN., brasco, BulaNNNN; X, bursuc1991, byllyboy100, caca1998, camataru, cAn0n, carlosrad, cata007, Catalin.pSk, clauboss54, costibul, cristy090, cs.braila, Csabi17, CsERO # H3AdShOt!, Cyber, d3nTz1k, d3vyl, daNNN, danutz10, dany28, DarK One, DARK-RIDER, darkfly, darkknight, dau_mistho, davidmadalin1, Dellynoo, deluxe345, Demon12, dende95, devilache, DevilMayCry, devyl, discipline, DmX^TeCkTrYs, dumyyy09, EaSy, eLeKTr0, Ellement, Erader, eXpres, exzitu, FaBreGaS^^, fane44, Faster, flaviusgoku, florinel1234, fNK, freedom, fuchila, g3org3, gaby23, gabytzu_200780, GangstaZone, Georgik_sukaru, GoogLe, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gurgurazvan, gut., H3aDsH00t, Hash, Herr, iMaster, Ioanaaa, IrOn MaN, jmecher14, jumperbmx91, k1d Jr., k1nd3r[; x], k3nz0r, KalUtz, kata1921, Killer*Elite, killer1st, kiLLeRcs, KissFM, KrAzZzY^^K1D, leonutz12, Lighto, Lo@d! ng, LoW*LiViU, lucarazvan, luncasu, LuNeTiStU, Madalin98, marius98, MaXXX, Messi133, mihaill, mizukagee123, Morandi, MoTaNeL94, MotaNNNN, mrkevin, MSNbot Media, muias13, M! st3r_@ndr3!, narcis, nastasa, Nelanaroth, nicolas_cage, nightwish, nutriday97, OptimUS, Orbit, pLaYhard, PuCk, PuNcT., r0uNNN1k, Radu, rageforcs, RaReS; x, razvanhacker, robertrob, RoByTzu123, rodoxus, Rondo, Royal:X, sampelean, ScorpioN-v2, seby11, serban, sergiuraka, ShAdE, show94, Sn[a]Ke, SoArTaX01, soccer, soparlacs, Soricelu, SoRy, sotcosteltraian, standaniel51, steaua21, stefaninho1993, Strik3r, Sweetyass, TAVY, TheNext, thewarr, tito600, tony1212, toxikboy, tudyyy,...

| DraCu112 a răspuns:

Exemplu:dR0g^, ToN! GhT, Rams23, M! sT! cK, Tw! St*, ZoZoLe, LuLuZuu, ZuZu, Z[E]rO, MasTeR^GaME, Sp3c! aL, R3sp3Ct*, SuSp3cT, gL0nTzZz, R! gaL, R! DDeR, F@sH! oN.....cam atat ca tundemtongue

| Alex_6294 a răspuns:

Fr0zZeN,Fr0zeN,Raz0r[; x], J0keR,C0bRa,Cobra[; x], P0w3r,DaNg3r

| OkZAtomiK a răspuns:

DGl dA sUsPeCt
FuZ3En
1-Q
FoKu
QuZ
QeZ
iNNsaNNe
nasry
PKN
AtomiK
! 0NNuTz
IoNNuT
BloNdutzU
DvL
FasT^IurA
-uSe-DroG
Dr.w0w
NesquiK.w0w

By OkZ!?

| Dumitrescu_Andrei_1985 a răspuns:

Nu imi place nici una

| RepYku a răspuns (pentru LuCi82820):

E numele meu de cont smug big grinD

| Hall0weeN a răspuns:

Fogy

| Hall0weeN a răspuns:

Fogy

| alexsiboss a răspuns:

Uite aici:sp1der; SkyZzo; SkiLlz; smoke; bloNNNdu; Ygor; Ken[Z]or. Sper sa-ti placa...

| ienciuandrei a răspuns:

DecE Dai.I?
OnnnLy Head
gUn ShoT
ChoCoLaTe
Ar1es
MarZiLLa
VeDeTTa Hs (daca dai bine hs)
Ou My Jail

| DenisBoss09 a răspuns:

XprObacK,
Bull_strike,
bullstrike,
blackrose,
black_rose,
>>demon,
BlaCkWyNNNN # -; x
JuNNNNkie,
ExTaZz,
ExTaZzy,
AsAs! N,
a1s [; x], jo! nt
Dau De pica netuL
SpartaN1
Supernatural
vitaminaXyZ
SpantaN
cr3ativ3z0rens3n
drag0nFTW
BatPeTotiSiIncaUnul
PitziponculSef
muz1kizMyLife
shakeYourBootyFTW
NuImiMergeMonitorul
betterThanNumber1
LevelUPz0r
Gaz3rN1
vinX2
Dau fin, prea divin
Dark One
Shadow Boy
I love the dark
Seek me
.
Don't you see me?
I'm high skilled.
Wish
Vrei?
Sometimes
Prajituricul
Aragaz cu 4 ochi
Prea bun cu awpDulcica
Dulcik`
Dragutzza
Bebelusha
Iubita ta
Te iubetzk~
Ea e
Sweet_me
Pinky_girl
GRL~
Girlll
L0n3tistul

| DenisBoss09 a răspuns:

*ElecTr0*,Trag HD si mori 3D, MasTer on CS, Joc fara Mon! T0r, Dau FiNNN prea d! v! nNn, DarK F0r3sT, FaNnN[T]@ LemMoN, SpRiTe, DefAulT, *AsSaSs! n* k3n[N]z0r,KenT, k! d0; x, M[k]x, MonSter kiLL, Buzz, Bull, Red#BuLL, Fr3sH, CraZ[z]Zy b(o)y, CoL(00)sSaL, Blacky, OtEl, Tragi Si Te Lovesti, Skull Boy, Rapp3r, BLasTer, MorTul Viu, AnAcKiNNN, BulaNNN^^.zor, X-Factor, VenoWW, G-F0rC3, MouSe, m0taNN, P1so1U, Fara Gloante, sTaR#|*Demonn., TwiSt*, Killeroiu, Vad Voci, Aud Imagini, xtreme CS, Leoo, Andrmedu, FocuS[X],

| Catun_Mihai_1997 a răspuns:

DeLLeTTe__**__**0nNoNyM__**

| Nastase_Alexandru_1982 a răspuns:

Tr! pl3 k1lL,Moa de'l kill,-Eq-SeDaN(-_-)$n1p3r,NL.v1p3r*cs

| ZeyzZzZ a răspuns:

Ba sa scrie astia nume mai bune ca astea nu-mi plac

| rZv10 a răspuns:

Gl0nTz De AuR asta e original. Sau AK47 G0LD imi dai funda doar daca vrei.

| Alex_Alex_1976 a răspuns:

LuNeTiStUl sau LuN3Ti$TuL

| Laurentiuque a răspuns:

Sw3et
KenZor*_
D! V! n
S0lD
M0artea_R0si$
MiKe
TragDeCrapaNetu
HeLiuM
M@Tz0nE
Le0pArDul
Nexus *_*
CrossBow
T_rex
ThOR
InT^unEcaTu
Dark^Night
Mai0RuL
(+Clouse+)

| Adrian_Stiopei_1995 a răspuns:

AsSaSsIn's

| Fcog_Alex_2000 a răspuns:

Pufi
xAlexandru
DjMouse
proHD
PCC!
pufulet
TTc x;
zEn
Tyrax
SeLfIe!
Castravete!
AnoNyMouS.
PatrunJel {:d]
Chelsea*

Daca esti pro :

-(nume) -iS VeRy HiGH#

| Patrick_Patrick_1996 a răspuns:

Sallut sunt Patrick Nick-uri de cs : picTor voNTa, saNgEr, DerivLe, Ala' Mai bun, k3Nz0r.,daNez[Z]u,faNes#,

| Andreas_Iasmin_1998 a răspuns:

^#{RoKKilCrueLL}#^,BaRsa7ErA,Maidaima?,VVVVVagabonTUl@!,fata DE la TARA

| YulianStefan a răspuns:

Ya deaici ume originale:

F4cE[B]o0C*; x
NuME d3 tR1llEr
BeRe De SpAllAt xD
F4[Q]
#WwWTF?!
TheKenZzZ0r; x
EllecTr0 $o[C]
$4oOrM4 Cu DEtO4Te
Bi[g]M
Re[g]Elle tAu
rUmMeRlaNd
BeAu pamant CcCu R0aB4 xD
Bo0[y] BUn
UrM4r! t de 0 FuRn! c4

CRED CA O SA ITI AJUNGA!

IMI DAI FUNDA DOAR DACA VREI

| petrea7234 a răspuns:

SmOckeE incearca e super

| BaGuBoY a răspuns:

K3nzor,
TipicAlfred
K-9
-=bTg=-Decebal
Dau HD si mori 3D
Acolo?
Nazistu
VaLy
SpartaN.; xD
Sulyman magnificul
Strike
CraZ[Z]Zy B0y (boy)
M@st3r
Sper ca te-am ajutat big grin

| BaGuBoY a răspuns:

K3nzor,
TipicAlfred
K-9,
-=bTg=-Decebal
Dau HD si mori 3D
Acolo?
Nazistu
VaLy
SpartaN.; xD
Sulyman magnificul
Strike
CraZ[Z]Zy B0y (boy)
M@st3r
Sper ca te-am ajutat big grin

| BaGuBoY a răspuns (pentru GeoAndra):

Fain B|

| Fringhie_Elena_1973 a răspuns:

Mihai Aiminescu
George Toporceanu