| MenταLµ a întrebat:

Cine imi da niste nume de cs?
Exemplu : F0r3st, H0gch, HapPy[; x] b0y, etc.

Răspuns Câştigător
| UzZySoLLoxD a răspuns:

Inceara si tu *ElecTr0*,Trag HD si mori 3D, MasTer on CS, Joc fara Mon! T0r, Dau FiNNN prea d! v! nNn, DarK F0r3sT, FaNnN[T]@ LemMoN, SpRiTe, DefAulT, *AsSaSs! n* k3n[N]z0r,KenT, k! d0; x, M[k]x, MonSter kiLL, Buzz, Bull, Red#BuLL, Fr3sH, CraZ[z]Zy b(o)y, CoL(00)sSaL, Blacky, OtEl, Tragi Si Te Lovesti, Skull Boy, Rapp3r, BLasTer, MorTul Viu, AnAcKiNNN, BulaNNN^^.zor, X-Factor, VenoWW, G-F0rC3, MouSe, m0taNN, P1so1U, Fara Gloante, sTaR#|*Demonn., TwiSt*, Killeroiu, Vad Voci, Aud Imagini, xtreme CS, Leoo, Andrmedu, FocuS[X], MeTaL, etc

67 răspunsuri:
| Ioja_Dalian_1984 a răspuns:

ImmortalHD, K.2, POOODIPIE, P3pSyTwIsT, SLoWMous3nZuZzu, D1D10XT3R.

| Fcd_Noni_1992 a răspuns (pentru Ioja_Dalian_1984):

1 cat 10, Cr22PePpppiItZ990

| Bosinceanu_Ana_Maria_1981 a răspuns:

Husky:*

| ObsedatDeCalcultorMa a răspuns:

1.::F0r3st::.
2. -=XeNoN=-
3. One^N! ghT#
4. *Tal[3]nT*
5. *S3s![O]nS*
6. sTaR#|Demonn.
7. sTaR#|F0r3st.
8.Sn! kers
9. -WoW-sTaR#|F0r3st.
10. zdrOP#-Lant
Top 10 nume pe care le-am avut. sper sa-ti placa Funda?

| Axys a răspuns (pentru Broadband):

Suuper laughing

| RaihuTalharu_CreţuCalaretu_1990 a răspuns:

T3RroR3 D3bilu
C3r3b3l

| OnlyMe1337 a răspuns (pentru MenταLµ):

Învăța sã vorbești si apoi scrie aiciwinking