| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Cine imi da si mie cat mai multe detalii despre Samsung s3650 Corby primeste funda si vot

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Uite aici tot ce vrei sa stii despre el:
http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-samsung-s3650
Eu il am pe galben. Si pot sa spun ca sunt foarte multumita de el:X
xoxo

| Deniisze a răspuns:

Bună!
Samsung S3650 Corby este un telefon mobil cu design tineresc ce vine in patru culori, Crom yellow, Festival Orange, Romantic pink si Chic white. Caracteristicile speciale alui lui Samsung Corby sunt: ecranul Full-Touch, deblocare inteligenta, tehnologie TOUCHWIZ, Widgets, Music Player cu redare in fundal, Radio FM cu RDS.
Mai multe detalii găseşti aici : http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-samsung-s3650
Baftă şi sărbători fericite!

| bianca a răspuns:

Pai
e destul de ok telefonul
e nu l-asi schimba pentru nimic in lumelaughing
e colorat si are 3 fete love struck
neagra, culoarea care iti iei telefonul(portocaliu, roz, galben sau alb) si inca o fata tot culoarea care ti-o alegi cu niste cerculetelove struck

se aude destul de bine.
camera de 2 mp
are google
are dictionar in engleza e ff tare. collin
se copiaza bine cu el laughing verificatlaughing
are contacte foto
card micro sd pana la 8gb
citeste documente ppt, word.
si cam atathappy
cumparal laughinglaughing
funda?big grin

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@Dey, l`ai luat de pe net sau de la Vodafone, Cosmote, Orange?
Daca nu l`ai luat de pe net, spune`mi de unde l`ai luat si unde este mai ieftin.Atunci iti voi da funda.