| viktau a întrebat:

Cine imi poate da o parere despre http://colosivirtuali.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer ...nu,vorbesc serios!
. prea multe bloguri scrise de pustoaice plictisite gasesc in ultimul timp!
un blog in care se specifica niste amanunte despre anumite siteuri din lumea virtuala...pai eu cred ca e o idee buna!
poate cu o alta interfata si cu mai multe poze ...ar deveni un blog bun

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E interesant ...mai e mult de muncit, dar ideea este una originala!
cred ca merita sa continui...

| viktau explică (pentru Apache):

Faci misto pe bune?

| viktau explică (pentru Apache):

Iti multumesc, ca ai fost sincer am sa lucrez mai mult la el, intr-adevar nu e complet acest blog.
"Ori ce cauza are un efect".De la tine am primit "reactia"
Mersi mult!

| Apache a răspuns (pentru viktau):

Sincer ...nu,vorbesc serios!
. prea multe bloguri scrise de pustoaice plictisite gasesc in ultimul timp!
un blog in care se specifica niste amanunte despre anumite siteuri din lumea virtuala...pai eu cred ca e o idee buna!
poate cu o alta interfata si cu mai multe poze ...ar deveni un blog bun