| adelush_5701 a întrebat:

Cine imi poate da si mie cartile din 'vamprii sudului' sau 'jurnalele vampirilor'? Nu le-am gasit la bib si mi sE par scumpe, daca ii cer mamei 2 mil pentru carti CU vampiri ma mananca...laughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| buburuza_9741 a răspuns:

Te mananca ca pe vampiri
1. Cauta o biblioteca online
2.Strange bani pentru a le avea
3. Spune-i mamei tale ca ai nevoie de bani pentru niste carti si ca daca faci treburi prin casa in fiecare sa iti dea cati bani doreste ea. daca te intreaba ce carti spune-i ca sunt niste carti care ti se par tie interesante si vrei neaparat sa le citesti

SUCCES

1 răspuns:
| buburuza_9741 a răspuns:

Fundita love struck?