| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un site de unde pot downloada cartile din colectia 'Vampirii sudului' si/sau 'Jurnalele vampirilor'? Nu le-am gasit la bib si mi se par destul de scumpe, iar mama ma strange d gat daca ii cer 2 mil pentru carti cu vampirihappy help plzcrying

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Asa ceva ajuta?
http://rapid.org/board/showthread.php?p=95173
nu le-am verificat, mai am multe de dw pina ajung la ele, plus ca sunt in engleza. daca gasesti alte surse, te rog sa-mi spui si mie.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Daca vrei carti cu vampiri o sa iti dau romanul la care lucrez are foarte multa fantezie iubire dar si tragedie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartile lui anne rice le gasiti pe scribd cred ca sunt acelea pe care le cauti

| YONYELLA2012 a răspuns:

Vreau si eu cartile damile te rog pe ionelaarustei@yahoo.com

| angeldarkk a răspuns:

Hi
ingersedat as fi interesata de romanul la care lucrezi tu. ma gasesti pe florinaandreea_tautu_2009@yahoo.com te rog sa mi-l trimiti cand poti

| ramo_1906 a răspuns:

Ingersedat trimite-mi te rog romanul tau pe adresa ramona_ada2006@yahoo.com mi-ar face placere sa-l citesc