| AlyAleksandra a întrebat:

Cine imi poate explica tot ce trebuie sa stiu despre GMAIL? pls FUNDAA!

5 răspunsuri:
| AlyAleksandra explică (pentru Danny_Danny_Ungureanu_1970):

Nu ma ajuts prea tare! Citisem si eu asta dar vreau sa imi explice cineva pe intelesul meu...

| Wøodenpints a răspuns (pentru AlyAleksandra):

Și care ar fi ăla înțelesul tău? Desene în creioane colorate cu scris mare sub ele?

| AlyAleksandra explică (pentru Wøodenpints):

Tie ce nu-ti convine? Te bagi si tu in seama...Nu ai ce face la ora asta?

| Wøodenpints a răspuns (pentru AlyAleksandra):

Ai pus o întrebare. Ți s-a oferit un răspuns. Ce vrei mai mult?