| emaalexandra97 a întrebat:

Cine imi poate raspunde si mie cat mai repede la aceasta intrebare? la jocul cu dentistul(voi trimite linkul jocului), cum faci anestezie la pacientii care vin? numai la anestezie nu stiu. uitati linkul(pentru cine stie, sau cine l-a mai jucat):
http://www.jocurile.us/jocuri/Dentistul.html

2 răspunsuri:
| яєιяα a răspuns:

Pai.in dreapta jocului suuus.este capatana dentistuluihee hee, sub el este radiografia sub radiografie e o seringa si sub seringa este un casetofon. Tu apesi p seringa si dp o sa. ti apara inca 3 seringi. si o guralaughing fiecare seringa are cate o linie verde. tu trebuie sa le umplii pana la linia aia. dp ce le.ai umplut. Voillalaughing sau cum s. o zicelaughing. Asa faci anestezia:*. Sper ca ti.am fost de ajutor :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci ce ti se cere acolo. sal intrebi ce doresti si ii scoti dintii.