| DANU_4412 a întrebat:

Cine imi poate spune cum te simti cand esti beat?

Răspuns Câştigător
| RockNGreen a răspuns:

Al 9-lea cer...a 2-a zi iadu` pe pamant...

6 răspunsuri:
| Rocsaanna a răspuns:

Incearca si vei afla. daca ai tupeu, da orkum e mistohappy

| Rocsaanna a răspuns:

Dar a 2a zi nu mai estebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simti bine, la inceput.dar a doua zi ...mori.e jale.te simti rau,vomiti,casa se invarte cu tine, nu poti sta in pat ca mori, nici afara nu poti ca nu ai aer.mai bine nu te apuca.eu nu-mi mai revin de trei zile.e jaaaale.

| DANU_4412 explică:

Mersi deacum voi sti!

| DANU_4412 explică:

Mam abatat din bere nu demult prima zi e bine si a 2 ua nu e advarat ceatzi spus unii mai ales prima zi ooooooo ce bine era!

| dudy998 a răspuns:

E super taree (daca stii ce sa bei sa nu te simti rau a 2a zi smug) niciodata nu m-am simtit rau a 2a zi.\m/