| fender92 a întrebat:

Cine imi poate spune o metoda cum sa invat pentru scoala de soferi? pentru sala.imi este foarte lene sa citesc. laughing. stiu ca o sa ma criticati dar asta e.in afara de facut teste pe drpciv mai este alta solutie?

Cea mai buna solutie = Fundita + folositor

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Ca sa iei permisul cu usurinta trebuie MACAR ODATA sa citesti decretul. In Bucuresti dar si la mine in oras, cand vine vorba sa dai orasul politistul te mai intreaba cateva legi. Prezinta-te si la legislatie macar de 2 ori. Stiu ca ti-e lene, tuturor ne este lene avand in vedere situatia de fata si grijile. Dar nu poti deveni un sofer bun daca nu te tii de scoala. Ai vazut cate accidente sunt produse de taximetristi? Sau cat de violent conduc? Sunt sigura ca nu vrei sa ajungi ca ei, asa ca pune mana si invata. Succes si sa aud de punctaj maxim :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat