| jumpno a întrebat:

Niste complimente subtile si frumoase pentru fete?

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste, nu vrei sa imi zambesti?

Cred ca sunt in Rai, pentru ca am vazut un inger!

A iesit soarele sau doar ai zambit? big grin

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce par frumos ai, pacat ca iti iese din nas rolling on the floor

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru Liviu):

Si tu esti prost de se cutremura pamantul.

| Martina5 a răspuns:

Ai niste ochi frumosi, ce frumos te-ai imbracat, ai un zambet frumos etc...

| AndreeaAnn00 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun. Din punctul meu cele mai frumoase complimente sunt alea la care nu te astepti in acel moment.Sa fie ceva spontan si la care sa te implici si tu afectiv. Muuult noroc.