| LiceeancaBella a întrebat:

Cine imi spune si mie cele mai frumoase statusuri despre uitare, iertare, noi inceputuri... primeste funda! (Cele mai multe si cele mai frum!)

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Buna happy
Uite cateva statusuri care sper sa te ajute :X :
Hai, învaţă să treci peste, viaţa nu e o poveste. Când destinu-ţi joacă feste, nu trebuie să plângi, zâmbeşte!
Aleg, cu toate că aleg mai mereu greşit. Îmi zic: viaţa merge mai departe, nu-i nimic!
Încearcă să zâmbeşti şi urmează sfatul…Fii fericit, toate trec bă, dă-le dracu’!
Am pornit cu mâna goală spre lacăte închise. Călcând pe orgolii, arzând zeci de foi scrise!
Fă-mă să-nţeleg ce-i "trecut", ce-i "viitor". Trezeşte-mă te rog din universul meu incolor.