| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune unde sa apas ca sa sterg un cont de facebook? Imi puteti da un link? Se sterge pe loc? Cum sa fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!