| Iubitika13 a întrebat:

Cine imi traduce ceva in Romana - Italiana dau funda " Au fost momente frumoase intre noi nu o sa le uit niciodata am ras ore in sir cu voi si va multumesc pentru asta... poate o sa ne revedem la anul pana atunci sa stiti ca nu vam uitat si va iubesc multt " Va pup " Dau Funda! Nu vreau sa traduc pe google. " nu e deloc bun asa ca, cine stie italiana sa imi traduca si mie!

Răspuns Câştigător
| OvidiuGabriel a răspuns:

De ce nu traduci de pe google translate dar oricum uite traducerea:Ci sono stati momenti belli tra noi non potrà mai dimenticare che ho riso per ore con voi e vi ringrazio per questo... magari ci vediamo il prossimo anno fino ad allora di sapere che non dimenticato e eu amo VAM che'' si'' cucciolo!

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Iti dau un sfat: din moment ce nu sti italiana nu cere ajutor de la o persoana pe care nu o cunosti.Nu poti sa stii daca este de incredere.Sa nu ajungi ca ala cu tatuaju "supa cu pui".