| Ana-Maria94 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum trebuie sa dau anunt la revista Bravo acolo pe ultima pagina sa-l intreb pe Robert despre o anumita vedeta si el sa ma informeze cu privire la ea? funditahappy

Răspuns Câştigător
| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Foarte simplu!

Poti trimite o scrisoare pe adresa redactiei : Bd Dimitrie Pompeiu nr. 6, sector 2, Bucuresti!

Sau poti prin email-ul : office@bravogirl.ro

3 răspunsuri:
| bibi1202 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te inregistrezi la http://bravonet.ro/, apoi sa le scrii un mail / un mesaj. chiar nu am incercat, dar logic asa ar fi.

| yoyoo a răspuns:

La Bravo Girlwinking Pai trimite un e-mail pe robert. diaconeasa@bravonet.ro

| yoyoo a răspuns:

Oops citisem gresithee hee Potzi trimite pe club@bravonet.ro