| 1234567890pupik a întrebat:

mi-am luat si eu revista Bravo Girl din luna asta si pe o pagina zicea ca daca facem un sondaj facut de revista, vom primi GARANTAT un abonament gratuit pe 3 luni.
Am intrat pe net, am facut sondajul, dupa imi spui ca abonamentul va fi trimis in februarie 2015. Mi-au cerut : numele, adresa, codul postal, numarul de telefon, emailul, numai ca, codul potal nu l-am scris si voiam sa va intreb :
1. Poate sa mi-l aduca?
2. Oare trebuie sa platesc ceva? Daca da, cat? Daca nu, mai bine.
3. Unde trimite abonamentul?
Mersi, CU FUNDA! Craciun fericit

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă abonamentul e gratuit, înseamnă că nu vei plăti nimic. Revistele îți vor fi expediate, fie prin curier, fie prin Poșta Română. Le vei primi în cutia poștală, ori vei primi un aviz în care vei fi înștiințată că trebuie să te prezinți la poștă. Dacă sosesc prin curier, vei fi contactată telefonic. Codul poștal era bine să fie menționat, însă absența lui, nu ar fi un motiv, care să împiedice expedierea.
Abonamentul va începe din luna februarie și se va încheia în aprilie 2015. Bravo. Crăciun fericit și ție!

1 răspuns: