| anonim_4396 a întrebat:

Cine invata in liceul Xenopol sau a invatat acolo, vreau si eu cateva pareri despre profesori, elevi despre tot liceul in general, cel mai bun raspuns primeste fundita :X

Răspuns Câştigător
| andrei_3917 a răspuns:

Buna. liceeul este foarte bun, profesorii sunt super ok, elevii la fel dar terbuie sa inveti si tu bine.succes

8 răspunsuri:
| MisterAnswer a răspuns:

Foreign_d33jayhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heii...eu am intrat in xenopoll...chiar mai devreme am aflat:X DE ABIA astept sa vad cum estelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am intrat tot adineauri. happy la turism. Sper sa fi ok...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey happy si eu am intrat la Xenopol la turism si sper sa fie ok... de abia astept :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am intrat in xenopol...la economic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrat si o in xenopol : vreau sa-mi cunosc noi colegi big grinbig grinbig grin dati add la id meu : iulyano_cristiano.ronaldo9... mersi frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am intrat in Xenopol big grin. add edinnho_fotbalistu

| Alexandra_1769 a răspuns:

Si eu as vrea niste pareri pentru ca si eu vreau sa intru acolo...:X deci cam cum este? Eu am auzit lucruri si bune si rele.