| Sebastian_1355 a întrebat:

Cine iubeste mai mult femeia sau barbatul?

Răspuns Câştigător
| viv21 a răspuns:

Sunt fata deci eu zic ca femeiabig grin Dar sunt constienta ca sunt absurda. Si un barbat poate iubi la fel de mult ca o femeie. Dar un lucru e sigur : Intr'o relatie unul iubeste mai mult decat celalalthappy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca barbatiihee heeFemeile tind sa se joace cu sentimentelewhistling

| Firefly a răspuns:

De ce trebuie ca unul sa iubeasca mai mult decat celalalt?
De ce nu pot iubi in aceeasi masura?

| Vizitiul a răspuns:

Eu as spune asa:
Nu exista iubire mai putina sau mai multa, ci, exista iubire sau nu!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pur şi simplu depinde de la relaţie la relaţie.

| nobody_9468 a răspuns:

Ambii, daca este vorba de o relatie cat de cat formata.Doar ca barbatul, de cele mai multe ori nu-si arata dragostea.Si mie mi-a luat ceva timp sa ma obisnuiesc cu prietenul meu caruia aparent nu-i pasa de mine, insa in timp am vazut ca tine la minehappy.

Bafta. Tu ce parere ai?

| LoLo a răspuns:

Buna...
fiecare iubeste in felul lui happy...sunt multe femei care sunt foarte sentimentale dar sunt si barbati care sunt tot la fel de sentimentali tongue...

dar dupa mine cred ca femeia iubeste mai mult, deoarece ea este mai sensibila, mai finuta si mai atenta cu cele din jur happy

| laura_9178 a răspuns:

Depinde de persoana... uneori femeia, uneori barbatul...

| iubi_duby75 a răspuns:

Fa un sondaj :p si vei aflawinking

| Im.GIulee a răspuns:

Femeia